Czy leczenie z zakresu stomatologii ogólnej jest dla mnie?

Praktycznie w każdej dziedzinie życia zastanawiamy się czy wiekowo kwalifikujemy się, by skorzystać z danej usługi lub czy wykonać jakąś czynność.

W stomatologii nie jest inaczej. Czasem starsze osoby odpuszczają wizyty, ponieważ uważają, że wiek ma swoje prawa. Oczywiście, że ma! Natomiast żadne prawo nie mówi o tym, że nie można dbać o swój wygląd po przekroczeniu magicznych – …dziesięciu lat.

Do gabinetu Stomatologia Czechowscy przychodzą wszystkie pokolenia.

Jesteśmy nastawieni na przyjmowanie pacjentów w każdym wieku. Cieszy nas fakt, że każdego roku coraz więcej osób regularnie dba o swoje uzębienie. Świadomość posiadania zdrowego uśmiechu jest przekazywana z dziadków na wnuki. Dzięki temu nasi pacjenci unikają poważnych problemów związanych z uzębieniem. – opowiada lek. dent. Paweł Czechowski.

Zastanawiacie się Państwo czy gabinet Stomatologia Czechowscy jest odpowiednim gabinetem, aby poddać się leczeniu z zakresu stomatologii ogólnej?

Mój 6-letni syn bardzo bał się wizyty u stomatologa. Nie było mowy o wizycie nawet po obiecaniu nagrody. Znajoma poleciła mi Panią doktor Martę Skonieczkę. Postanowiłam spróbować. Oczywiście Janek wszedł do gabinetu ze łzami w oczach. Dzięki niesamowitej cierpliwości Pani doktor i ciągłemu uśmiechaniu się, mój syn zaufał Pani doktor i zgodził się na wyleczenia zęba. Po wizycie u Pani doktor Skonieczki, Janek wychodził w podskokach.– opowiada mama jednego z najmłodszych pacjentów gabinetu Stomatologia Czechowscy.

W gabinecie Stomatologia Czechowscy ratunek dla siebie znalazł 77-letni, niewidomy pacjent, którego leczenia nikt nie chciał się podjąć.

Warto, abyście Państwo wiedzieli, że na zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej może zdecydować się każdy, bez względu na wiek czy możliwości finansowe. Nasz zespół do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i tak też jest układany plan leczenia.

Jeżeli nadal macie Państwo wątpliwości dotyczące stomatologii zachowawczej lub chcielibyście umówić się na wizytę – zapraszamy do kontaktu z gabinetem Stomatologia Czechowscy.

Zespół doświadczonych stomatologów chętnie odpowie Państwu na wszelkie pytania i pomoże przy wyborze najkorzystniejszego dla Was leczenia stomatologicznego.