Jak ważne jest doświadczenie lekarza prowadzącego leczenie?

Z natury szybciej ufamy osobom z doświadczeniem. Zarówno w pracy przełożony patrzy przychylniej na osobę z doświadczeniem, jak i klienci na osobę oferującą daną usługę.

Stomatologia zajmuje się zdrowiem naszych zębów. Dlatego też większość osób chętniej wybierze się do stomatologa z doświadczeniem niż do początkującego. Zważając na to, że stan naszego uzębienia wpływa na stan naszego zdrowia to warto wybierać stomatologa rozważnie.

Kto w gabinecie Stomatologia Czechowscy zajmuje się stomatologią zachowawczą?

Lek. dent. Marta Skonieczka – ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, aktualnie kończy staż w szpitalu WAM w Łodzi. Asystuje dr Pawłowi Czechowskiemu przy zabiegach implantologicznych. Chętnie bierze udział w konferencjach oraz sympozjach dotyczących stomatologii zachowawczej, leczenia endodontycznego oraz pedodoncji. Już jako dziecko chciała zostać stomatologiem i nieść innym pomoc.

Pani doktor jest osobą wyjątkowo cierpliwą i uśmiechniętą. Leczenie u doktor Skonieczki przebiega szybko i sprawnie. Do Pani doktor przyprowadzam także swoje dzieci, ponieważ ma na nie bardzo dobry wpływ i Maluchy dają sobie leczyć ząbki. – zdradza jedna z pacjentek doktor Marty Skonieczki.

Lek. stom. Natalia Bednarek ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Jej specjalność to stomatologia zachowawcza. Nieustannie doszkala się zakresu implantologii, a także chirurgii stomatologicznej. Aktualnie kończy staż w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Stomatologia to nie tylko zawód Pani doktor, ale przede wszystkim hobby. Pani doktor Bednarek zaufało blisko 3 tys. pacjentów.

Pani doktor Natalia Bednarek jest skrupulatna i w każdej sytuacji znajdzie rozwiązanie. Jej opanowanie sprawia, że na fotelu stomatologicznym czułem się spokojny i pewny, że leczenie zębów przebiegnie sprawnie i bez komplikacji. Od wielu lat szukałem stomatologa u którego zatrzymałbym się na stałe. I trafiłem do doktor Bednarek. Dziękuję. – opowiada pacjent dr Natalii Bednarek.

Chcielibyście Państwo poznać pozostałych członków gabinetu Stomatologia Czechowscy?

A może chcecie umówić się na wizytę konsultacyjną?

Każdy powód jest dobry, by się do nas odezwać!