Dlaczego warto skorzystać z oferty Stomatologia Czechowscy?

Kard. Stefan Wyszyński mówił: Uprzejme spojrzenie i uśmiech znaczą często więcej, niż udana rozmowa. Miał rację. Wszystkie emocje mamy wypisane na twarzy. Zanim zaczniemy rozmowę z drugą osobą, najpierw oceniamy po wyglądzie twarzy czy jest to odpowiedni kompan do dyskusji.

Zadbany i estetyczny uśmiech często bywa kartą przetargową w sprawach zarówno prywatnych, jak i służbowych. Ale co kiedy nasze uzębienie nie jest takie idealne?

W gabinecie Stomatologia Czechowscy przygotowaliśmy dla Państwa ofertę z szeroką gamą usług z zakresu stomatologii zachowawczej. Kładziemy nacisk na profilaktykę próchnicy, czyli zapobieganie powstawania ubytków.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Słuchamy uważnie jego potrzeb, oczekiwań oraz obaw. Następnie wspólnie z pacjentem wybieramy najlepsze dla niego rozwiązanie leczenia zachowawczego. Oprócz zwykłego leczenia próchnicowego to m.in. leczenie kanałowe, odbudowa korony zęba, a także lakowanie zębów czy scalling. - opowiada lek. dent. Paweł Czechowski.

W gabinecie Stomatologia Czechowscy leczenie z zakresu stomatologii ogólnej odbywa się nie tylko pod okiem doświadczonych specjalistów, ale także bezboleśnie. Połączenie nowoczesnych sprzętów stomatologicznych i precyzji lekarzy pozwoli Państwu na uczucie pełnego komfortu podczas leczenia.

Nasi stomatolodzy po wyleczeniu Państwa zębów udzielą wskazówek dotyczących profilaktyki swojego uzębienia. Jest to ważne, ponieważ poddanie się leczeniu stomatologicznemu to jeden z dwóch kroków do idealnego uśmiechu. Drugi krok należy do Państwa – to codzienne przestrzeganie higieny jamy ustnej.

Dbanie o swoje zęby zapobiega powstawaniu poważnych chorób zębów, takich jak zapalenie miazgi zęba czy chroni przed ich wypadaniem. A co najważniejsze, możecie jeść Państwo wszystko na co macie ochotę i cieszyć się zdrowym uśmiechem przez kolejne lata!

Czas na zmiany?

Zacznijcie Państwo od uśmiechu!

Zapraszamy do gabinetu Stomatologia Czechowscy, a zespół doświadczonych lekarzy zadba o Państwa uzębienie.